Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN AKBIYIK’IN GÜNDEMİ “SIFIR ATIK”

Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından tescillenen Katı Atık Getirme Merkezini ziyaret etti.

Karesi Belediye Başkanı Mesut

Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından tescillenen Katı Atık Getirme Merkezi’ni ziyaret ederek “Sıfır Atık” projesini gündeme taşıdı. Başkan Akbıyık, ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, “Sıfır Atık” projesi kapsamında önemli adımlar attıklarını belirterek, “Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından tescillenen Katı Atık Getirme Merkezimizde incelemelerde bulunduk. Bu merkez, sürdürülebilirlik ve çevre koruma açısından büyük bir adımı temsil ediyor” dedi.

Başkan Akbıyık, “Sıfır Atık” ve sürdürülebilirlik temalarını merkeze alarak, çevre dostu uygulamaların önemine vurgu yaparak, “Çevreyi korumak ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak adına “Sıfır Atık” projemizi hayata geçiriyoruz. Katı Atık Getirme Merkezi, atıkların doğru şekilde yönetilmesi ve geri dönüşümün sağlanması açısından büyük bir önem taşıyor” şeklinde konuştu.

Ömer Faruk ALA