Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HASAN BABA’DA HIDIRELLEZ ETKİNLİĞİ

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Hasan Baba Çarşısı İşhanı Yönetimi’nin Hıdırellez Kültürel Geleneği çerçevesinde organize ettiği hayra katıldı.

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan

Başkan Şehirli Hıdırellez’in önemine vurgu yaparak, kültürel değerlerin yaşatılmasının ve geleneklerin korunmasının önemini belirtti.

Belediye Başkanı Hakan Şehirli, etkinlikteki dayanışma ve birlik duygularına vurgu yaparak, kültürel etkinliklerin toplumun bir araya gelmesini sağladığını ve birlikte güzel anılar oluşturduğunu ifade ederek  “Bu tür etkinlikler, kültürel mirasımızı koruma ve yaşatma adına son derece önemli. Bizler de belediye olarak her zaman geleneklerimize sahip çıkıyor ve bu tür etkinliklere destek veriyoruz. Hıdırellez gibi özel günler, toplumumuzun bir araya gelmesine ve dayanışma ruhunun güçlenmesine vesile oluyor. Bu vesileyle, işhanı yönetimi ve katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Birlikte güzel bir etkinlik geçirmemize vesile oldunuz. Kültürel değerlerimizi yaşatmak, gelecek nesillere aktarmak hepimizin sorumluluğunda. Bu duyarlılığı gösteren herkese teşekkür ediyor, Hıdırellez’in ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ömer Faruk ALA