Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN CANKUL VATANDAŞLA İÇ İÇE

Vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, “Hemşehrilerimizin taleplerine kısa sürede cevap vermek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Vatandaşlarla her fırsatta bir

Her gün birçok vatandaşın kapısını çaldığı Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, sorunları doğrudan vatandaşların ağzından dinleyerek çözüm arayışına giriyor. Vatandaşların taleplerini ve önerilerini dikkate alan Başkan Cankul, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyerek halkın beklentilerine yanıt veriyor. Göreve geldiği günden bu yana halkla iç içe bir yönetim sergileyen Başkan Cankul, her kesimden insanın sorunlarına duyarlılıkla yaklaşıyor. Vatandaşların belediyeden beklediği hizmetleri en iyi şekilde sunabilmek adına çaba gösteren Başkan Cankul, Kepsut’un gelişimine ve refahına katkı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

437485182 742241754775491 3979044491841514270 n - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

“KEPSUT’U YARINLARA TAŞIYACAĞIZ”

Kepsut’u daha ileriye taşımak için kararlılıkla yollarına devam edeceklerini vurgulayan Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, “Göreve geldiğim günden bu yana, Kepsut’un her köşesine adil ve eşit bir şekilde hizmet götürmek için çalışıyoruz. Belediyemizin kapıları her zaman sizlere açıktır ve her türlü öneri, eleştiri ve talebinizi dinlemekten memnuniyet duyarız. Amacımız, Kepsut’u daha yaşanabilir, daha güzel bir ilçe haline getirmektir. Bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Sizlerin desteğiyle, Kepsut’u daha ileriye taşımak için kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Siz değerli vatandaşlarımın her zaman yanında olduğumu bilmenizi isterim. Sizlerin sesi olmaya devam edeceğim ve hep birlikte Kepsut’u daha güzel yarınlara taşıyacağız” şeklinde konuştu. Ömer Faruk ALA