Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ALTIEYLÜL’DEN KURBAN KESİM HİZMETİ

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Kurban Bayramı dolayısıyla Altıeylül sakinlerine kurban kesim hizmeti sunacaklarını açıkladı. Bu yıl da uzman kasaplar tarafından hijyenik koşullarda gerçekleştirilecek olan kurban kesim hizmeti, Kepsut Yolu üzerinde bulunan Hayvan Pazarı’nda yapılacak.

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan

Başkan Şehirli, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyemiz bu Kurban Bayramı’nda da kurban kesim hizmetiyle Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olacak. Küçükbaş kurban kesim hizmeti uzman kasaplar tarafından hijyenik koşullarda Kepsut Yolu üzerinde bulunan Hayvan Pazarı’nda gerçekleştirilecek,” dedi.

 

Kesim hizmeti, Kurban Bayramı’nın 1. günü olan 16 Haziran Pazar günü yapılacak ve kesim ücreti olarak 400 TL alınacak. Başkan Şehirli, “Kesim ücretleri Hayvan Pazarı’nda bulunan tahsilat noktalarına yatırılacak,” diyerek, vatandaşların bu konuda bilgilendirildiğini belirtti.

 

Altıeylül Belediyesi’nin sunduğu kurban kesim hizmeti, vatandaşların kurbanlarını hijyenik ve düzenli bir şekilde kestirmelerini sağlamak amacıyla düzenleniyor. Başkan Hakan Şehirli, Altıeylül sakinlerine sağlıklı ve huzurlu bir bayram diledi. Havva ERTÜRK