Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ALTIEYLÜL’DE MEZARLIKLAR BAYRAM İÇİN TEMİZLENİYOR

Ramazan Bayramı öncesinde, Altıeylül Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların bayram ziyaretlerini daha sağlıklı ve huzurlu bir ortamda gerçekleştirebilmeleri için mezarlık alanlarında ilaçlama çalışmalarına hız verdi.

Ramazan Bayramı öncesinde, Altıeylül

Bayram ziyaretleri nedeniyle mezarlık alanlarının daha sık kullanılacağı Ramazan Bayramı’nda, Altıeylül Belediyesi, halk sağlığını korumak ve vatandaşların mezarlık ziyaretlerini daha hijyenik koşullarda yapabilmeleri için çevre dostu ilaçlar kullanarak ilaçlama faaliyetlerini artırdı. İlaçlama çalışmaları, zararlı organizmaların üremesini önleyerek, ziyaretçiler için güvenli ve temiz bir ortam sağlamayı hedefliyor.

Altıeylül Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü konu hakkında yaptığı açıklamada, “Bayram öncesinde mezarlık ziyaretlerinin artacağını öngörerek ilaçlama çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Amacımız, vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yapabilmelerini sağlamak. İlaçlama çalışmalarımız, vatandaşlarımızın ve çevrenin sağlığını ön planda tutan çevre dostu ürünlerle gerçekleştirilmektedir.” dedi.

Ömer Faruk ALA