Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

23 NİSAN’DA ÇOCUK BAŞKAN MAKAMINI DEVRALDI

Burhaniye Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde geleneksel hale gelen çocukların temsili olarak belediye başkanı koltuğuna oturmaları törenini gerçekleştirdi. Bu yılki törende, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Can Kuyumcu, Burhaniye Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak yönetimi devraldı.

Burhaniye Belediyesi, 23 Nisan

Temsili belediye başkanı olarak koltuğa oturan Can Kuyumcu, görevine başlamasıyla birlikte ilk icraatını gerçekleştirdi. Okullardaki yeşil alanların artırılması, ilçedeki bisiklet yollarının genişletilmesi ve oyun alanlarının genişletilmesi yönünde birim müdürlerine talimat verdi.

Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, öğrenciyi makamında ağırladı. Deveciler, yaptığı konuşmada, “Öncelikle evladımıza öğrenim hayatında başarılar diliyor ve nice güzel makamlarda olmasını temenni ediyorum. Bu güzel ziyaretlerinden dolayı hem ilçe milli eğitim müdürlüğümüze hem de evladımız Can’a çok teşekkür ediyorum. Bugün temsil olarak devrettiğimiz makamımızda oturan bu güzel yavrumuzun gelecekte en iyi yerlerde olmasını ve nice güzel büyük başarılar elde etmesini diliyorum. Bu vesile ile tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum,” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Deveciler, Can Kuyumcu’ya çiçek ve hediye takdim etti.

HABER MERKEZİ