Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÖZEL ÖĞRENCİLERE ANLAMLI ZİYARET

10-16 Mayıs Engelli Haftası nedeniyle Bitlis Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memurları, Bitlis Özel Eğitim Anaokulunu ziyaret etti. Ziyaret sırasında, polis ekipleri ve öğrenciler keyifli anlar yaşadı.

10-16 Mayıs Engelli Haftası

Polisler eşliğinde okulun bahçesine çıkan öğrenciler, polis araçlarına ve yunus motosikletlerine bindiler. Araçların sirenlerini çalarak ve telsizlerden anons yaparak eğlenceli vakit geçirdiler. Polisler, beraberlerinde getirdikleri oyuncak arabalar ve bebekleri öğrencilere hediye ederek onlarla oyunlar oynadı.

Bitlis Özel Eğitim Anaokulu Müdürü Cüneyt Yetek, bu anlamlı ziyaret için emniyet personeline teşekkür etti. Yetek, “Bugün 10-16 Mayıs Engelli Haftası nedeniyle Bitlis İl Emniyet Müdürlüğünden polis arkadaşlar okulumuzu ziyaret ettiler. Öğrencilerimizle keyifli zamanlar geçirdiler. Kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Sadece bu hafta sebebiyle değil, her zaman bizim ziyaretimize gelerek öğrencilerimize güzel vakitler geçiren emniyet mensuplarına çok teşekkür ediyoruz,” dedi.

Komiser Merve Özdemir ise, engellilik konusundaki farkındalığın önemine vurgu yaparak, “10-16 Mayıs Engelli Haftası nedeniyle Bitlis Emniyet Müdürlüğü olarak minik öğrencilerimizi ziyaret etmek istedik. Onların yaşamlarını kolaylaştırmak hepimizin görevi ve hepimizin borcudur. Bana göre asıl engel kalplerdeki ve zihinlerdeki engellerdir,” diye konuştu.

HABER MERKEZİ