Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÖZEL ÇOCUKLAR MEZUN OLDU

Balıkesir İl Özel İdare Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenciler mezuniyet sevincini tattı.

Balıkesir İl Özel İdare

2023-2024 Eğitim öğretim yılı mezuniyet törenini coşkuyla gerçekleştiren İl Özel İdare Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerini Kaymakamı Metin Arslanbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günnü, okul müdürleri ve veliler yalnız bırakmadı. Tören öncesi öğrencilerin yıl boyu yaptıkları resim ve el sanatları ürünlerinden oluşan serginin açılışı gerçekleşirken müzikli dans gösterileri, mezun kız öğrencilere kına merasimi ve askerlik çağına gelmiş olan erkek öğrencilerin temsili askerlik töreni yapıldı. Mezun olan öğrencilerin kep atma töreni ile program sona erdi. Öğrencilerin her birini tek tek kutlayan Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günnü, “Eğitimini başarıyla tamamlayıp mezun olan tüm öğrencilerimizi kutluyoruz. Sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

446873861 1580802146037505 8301217296333605867 n - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

“TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ GÖNÜLDEN KUTLUYORUM”

Mezuniyet töreninde konuşma yapan Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günnü, “Balıkesir İl Özel İdare Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun değerli öğrencilerini mezun etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitimlerini başarıyla tamamlayıp mezun olan tüm öğrencilerimizi gönülden kutluyorum. Sizler, zorluklar karşısında gösterdiğiniz azim ve kararlılıkla hepimize örnek oldunuz. Bu özel günde yanımızda olan değerli kaymakamımız Metin Arslanbaş’a, okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve kıymetli velilerimize teşekkür ediyorum. Her biri ayrı bir başarı hikâyesi olan bu öğrencilerimiz, bugün mezun olmanın haklı gururunu yaşıyor. Onların bu başarılarında emeği geçen öğretmenlerimize ve ailelerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizin bildiği gibi, özel eğitim alan öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya çıkarabilmek ve onları hayata en iyi şekilde hazırlayabilmek bizim en büyük amacımız. Bugün burada sergilenen resim ve el sanatları, öğrencilerimizin ne kadar yetenekli ve yaratıcı olduklarının bir göstergesidir. Sevgili mezunlarımız, sizlerle gurur duyuyoruz. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun. Her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum. Hepinizi tekrar kutluyor ve hayatınızın bu yeni döneminde sizlere başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Ömer Faruk ALA