Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“BÜYÜKLERİMİZİN BABALAR GÜNÜNDE YANINDAYIZ”

Balıkesir’de Karesi ilçesinde bulunan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir, büyüklerimizle bir araya geldi. Babalar Günü’nün yaklaşması vesilesiyle düzenlenen buluşmada Aydemir, yaşlılarla birlikte özel bir gün geçirdi.

Balıkesir'de Karesi ilçesinde bulunan

Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir, “Bugün, Karesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde değerli büyüklerimizle bir araya geldik. Yaklaşan Babalar Günü dolayısıyla sizleri ziyaret ederek sevgi ve saygımızı sunmak istedik. Büyüklerimizin her zaman yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Onların hayatımızdaki yeri çok özel ve değerlidir. Babalar Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyorum. Allah kıymetli büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin, iyi ki varsınız.” şeklinde konuştu.

 

Karesi Huzurevi sakinleri de AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir’e teşekkür ederek, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Baba sevgisinin ve aile bağlarının önemine vurgu yapılan etkinlik, büyüklerin mutlu ve huzurlu bir gün geçirmelerine vesile oldu. Havva ERTÜRK