Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BURHANİYE’DE 1 MAYIS COŞKUSU

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, Burhaniye’de renkli ve coşkulu kutlamalarla karşılandı. Cumhuriyet Meydanı, bayraklar ve pankartlarla donatılarak hazırlandı ve kutlamalara yoğun bir katılım sağlandı.

1 Mayıs Emek ve

Örgütler, Sivil Toplum Kuruluşları, sendikalar ve halk, birlikte marşlar eşliğinde 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlamak adına bir araya geldi. Burhaniye Demokrasi Bileşenleri’nin organize ettiği etkinliklere Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler de katılım sağladı.

DİSK ve KESK’e bağlı sendikalar ile Sivil Toplum Örgütleri, Burhaniye Demokrasi Bileşenleri çatısı altında bir araya gelerek kutlamalara renk kattılar. DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası Balıkesir Şube Mali Sekreteri Uğur Mamuk’un 1 Mayıs Basın Bildirisi’nin okunduğu etkinlikte, 1 Mayıs’ın gururlu bir gün olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Deveciler “Alın teriyle ve emekleriyle ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü gururla kutluyorum. Demokrasi, insan hakları, hukuk ve barışın hakim olduğu günleri hep birlikte getireceğimize inancım tamdır. Yaşasın 1 Mayıs!” şeklinde konuştu.

Ömer Faruk ALA