Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BELEDİYE PERSONELİNİ ÇIKARI İÇİN KULLANDI!         

Adalet konusu sürekli dilinden düşmeyen, sokaklarda “Devletin malında tüy bitmemiş yetimin hakkı vardır” diyerek göz boyayan Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı’nın foyaları bir bir meydana çıkmaya devam ediyor. Hasan Avcı, halkın vergisiyle maaşlarını alan belediye personelini kendi çıkarı için kullanmaktan geri kalmıyor.

Adalet konusu sürekli dilinden

 

 

Bulunduğu ortamlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hala ön planda tutan Hasan Avcı, bukalemun gibi renk değiştirmeden duramıyor. Erdoğan’ın seçtiği AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Yücel Yılmaz ile AK Parti Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray’ın birlikte yer aldığı seçim afişlerini belediye personellerini maşa gibi kullanarak yırttırıyor ve kendi afişlerini astırıyor.

Altıeylül ilçesine bağlı Çayırhisar Mahallesi’nde yaşanan olaylar, seçim sürecinin gerilimini artırdı. Belediye çalışma saatleri içinde Altıeylül Belediyesi yelekli personelinin Ak Parti Belediye Başkan Adaylarının seçim afişlerini söktüğüne şahit olan vatandaşlar, bu duruma şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Mahalle sakinleri, belediye personelinin siyasi amaçlar için kullanılmasını ve seçim afişlerinin belediye çalışma saatlerinde sökülüp yerine farklı afişlerin asılmasını büyük bir endişeyle izlediler. Bu durum, vatandaşlarda haksız rekabet ve tarafsızlığın ihlali gibi kaygılar uyandırdı.

Özellikle Ak Parti Belediye Başkan Adaylarının afişlerinin sökülmesi ve yerine farklı afişlerin asılması, mahalle sakinlerinde “Dava ne oldu?” ve “Reis ne derse o değil miydi?” gibi soruların akıllara gelmesine neden oldu. Ayrıca vatandaşlar, belediye personelinin siyasi bir ajandaya hizmet ederken kamu kaynaklarını kullanmasının kabul edilemez olduğunu belirterek kendi verdikleri vergilerle maaşlarını devletin bütçesinden alan belediye personellerinin halka hizmet etmek yerine bağımsız aday Hasan Avcı’nın çalışmaları için kullanılmasına büyük tepki gösterdi.

Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı’nın AK Partili vatandaşların oylarıyla başkan seçildiği belediyesinin bütçe ve imkanlarıyla AK Partili belediyelere karşı algı yaparak oy almaya çalışması her kesim tarafından kınanmaya devam ediyor.  Haber Merkezi