Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAÜN’DE KURUMSAL AKREDİTASYON HEDEFİ

Balıkesir Üniversitesi, kurumsal akreditasyon sürecini sürdürürken tam akreditasyon hedefi doğrultusunda çalışmalarını yoğunlaştırıyor.

Balıkesir Üniversitesi, kurumsal akreditasyon

Balıkesir Üniversitesi’nde devam eden akreditasyon süreçleri kapsamında, Bologna sürecine yönelik eksikliklerin giderilmesi amacıyla derslerin öğrenme çıktıları, bölüm Bologna bilgileri ve matrikslerin oluşturulması konularında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Rektörlük Senato Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Satıl başkanlık etti. Toplantıya akademik birimlerden dekan ve müdür yardımcıları ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Uzaktan Eğitim Merkezi ve Uluslararası İlişkiler Araştırma ve Uygulama Merkezi temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Prof. Dr. Fatih Satıl, kurumsal akreditasyonun önemine değinerek Bologna sürecindeki eksikliklerin tamamlanması ve tüm birimlerin akreditasyona hazır hale getirilmesi gerektiğini vurguladı. Toplantıda ayrıca sürece dair görüş alışverişinde bulunuldu ve Akademik Gelişim Koordinatörü Doç. Dr. Okan Koç bir sunum gerçekleştirdi.  Haber Merkezi