Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN MİRZA ÇOCUKLARIN BAŞARILARINA DESTEK VERİYOR

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma İstek Okulları öğrencilerinin başarılarını kutlamak üzere bir araya geldi. Balıkesir İl Genelinde Satranç Turnuvası’nda birçok yaş aralığında dereceye giren öğrenciler, kazandıkları madalyalar ve başarılarıyla gurur duydu. Başkan Mirza, bu mutlu anı paylaşmak için öğrencileri ve okul yönetimini ziyaret etti.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun

Başkan Mirza, ziyaret sırasında şunları ifade etti: “Başarılarınız daim olsun çocuklar. Sizlerin kazandığı madalyalar ve başarılar, hem sizlerin hem de bizlerin gururu olmaktadır. Bu değerli başarıların arkasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve okul yönetimine teşekkür ediyorum. Ayrıca, geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı bizlerle buluşturan Belediye Meclis Üyemiz Sn. Volkan Pektaş’a da teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

Bandırma Belediyesi olarak çocukların eğitim ve spor gibi alanlardaki başarılarını desteklemeye devam edeceklerini belirten Başkan Mirza, gençlerin geleceği için ellerinden gelen her türlü desteği sağlamaya devam edeceklerini vurguladı. Havva ERTÜRK