Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YADES YAŞLILARIN YANINDA!

Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Balıkesir Valiliği ve Havran Belediyesi işbirliğinde yürütülen “Asırlık Çınarlar Emin Ellerde” projesi kapsamında Havran Belediyesi YADES Ekibi, yaşlı bakım hizmeti veriyor.

Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı,

Havran ilçesinde yaşayan ve yaşlılık dönemine giren bireyler için önemli bir destek hizmeti sunan Havran Belediyesi YADES Ekibi, “Asırlık Çınarlar Emin Ellerde” projesi kapsamında aktif bir rol üstleniyor. Ekibin amacı, yaşlı bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak ve onların sağlık, bakım ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak. Proje kapsamında, Havranlı yaşlıların evlerinde bakım ve destek hizmeti sağlanıyor. Yaşlıların temizlik, kişisel bakım, ilaç takibi gibi günlük ihtiyaçları YADES ekibi tarafından karşılanıyor.

Daha Sağlıklı Ve Mutlu Bir Yaşam!

Yaşlıların yanında olduklarını belirten Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, “Havran Belediyesi olarak, yaşlılarımızın yanında olmak ve onların yaşam kalitesini artırmak adına büyük bir gayretle çalışıyoruz. Yaşlılarımız, toplumumuzun en değerli varlıklarından biridir. Onların hayatlarını kolaylaştırmak, ihtiyaçlarını karşılamak ve sosyal hayatta aktif bir şekilde yer almalarını sağlamak bizim için büyük bir önem taşıyor. Bu amaçla, “Asırlık Çınarlar Emin Ellerde” projesi kapsamında Havran Belediyesi YADES Ekibi olarak yaşlı bakım hizmeti sunuyoruz. Bu proje ile amacımız, yaşlılarımızın evlerinde ihtiyaç duydukları bakım ve destek hizmetlerini profesyonel bir şekilde sağlamak ve onların daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmaktır” şeklinde konuştu.

Havva ERTÜRK