Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VALİ USTAOĞLU BAŞKANLIĞINDA GÖNEN TDİOSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Balıkesir Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu başkanlığında düzenlenen Gönen Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (Gönen TDİOSB) Müteşebbis Heyet Toplantısına katıldı. Toplantıda, proje ile ilgili gelişmeler ve ilerleme hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Gönen Belediye Başkanı İbrahim

Başkan Palaz, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, “Balıkesir Valimiz Sayın İsmail Ustaoğlu başkanlığında Balıkesir Gönen Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katıldım. Projenin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için biz de yerel yönetimler olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukları titizlikle yerine getireceğiz.” dedi.

 

Gönen TDİOSB projesinin bölge ekonomisine önemli katkılar sağlaması beklenirken, toplantıda alınan kararlar ve yapılan değerlendirmeler proje sürecinin ilerlemesi adına önemli adımların atılmasına olanak sağlayacak. Başkan Palaz, tarıma dayalı sanayi bölgesinin Gönen ve bölge ekonomisi için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, proje kapsamında yapılacak çalışmaların yakından takipçisi olacaklarını belirtti. Ömer Faruk ALA