Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

UYGUR’DAN DURSUNBEY’E ZİYARET

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur’un ilçe teşkilatıyla birlikte gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin açıklamalarda bulundu.

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan

Başkan Bahçavan, ziyaret kapsamında seçim süreci ve sonrasının değerlendirildiği, yeni dönemle ilgili istişarelerde bulunulan bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirtti. Bahçavan, Genel Başkan Yardımcısı Uygur’a nazik ziyareti ve yapıcı temennileri için teşekkür ettiğini ifade etti. Ziyaretin, ilçe teşkilatı ve Belediye Başkanı olarak kendisi için önemli bir fırsat olduğunu vurgulayan Bahçavan, birlikte yapılan değerlendirmelerin ve istişarelerin önemine dikkat çekti.

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Balıkesir Milletvekilimiz Sayın Belgin Uygur İlçe teşkilatımız ile birlikte ziyaretimize geldiler. Seçim süreci ve sonrasını değerlendirdiğimiz görüşme de yeni dönem ile ilgili istişarelerde bulunduk. Bu vesile ile kıymetli Genel Başkan Yardımcımıza nazik ziyareti ve temennileri için teşekkür ediyorum” dedi. Havva ERTÜRK