Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SUSURLUK BELEDİYESİ, 23 NİSAN HAZIRLIKLARINI HIZLANDIRDI

Susurluk Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi, ilçe genelindeki park ve yeşil alanlarda peyzaj ve bakım çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Susurluk Belediyesi Park ve

Belediye ekipleri, bu özel gün için ilçeyi daha güzel ve çekici hale getirmek amacıyla çiçek dikimi, ağaç budama ve çevre düzenlemesi gibi çalışmaları sürdürüyor.

Bu kapsamda, çocukların bayramını daha keyifli ve güzel bir ortamda kutlayabilmeleri için parklarda özel dekorasyonlar yapılıyor. Belediye ekipleri, çocukların yoğun olarak kullandığı alanlarda güvenlik önlemlerini de gözden geçirerek, herhangi bir olumsuz duruma karşı tedbirler alıyor.

Susurluk Belediye Başkanı Hakan Yıldırım Semizel, yaptığı açıklamada, “23 Nisan bizim için çok özel bir gün. Çocuklarımızın neşe içinde kutlamaları için tüm hazırlıklarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Park ve bahçelerimizde gerçekleştirdiğimiz bakım ve düzenleme çalışmalarıyla ilçemizi bayrama hazırlıyoruz” dedi. İlçe sakinleri de yapılan çalışmaları memnuniyetle karşılarken, çocukların bu özel günü daha güzel bir ortamda kutlayacak olmalarından dolayı duydukları mutluluğu ifade ettiler. Belediye, 23 Nisan etkinliklerine tüm halkı davet ederek, çocuklar için unutulmaz bir bayram vaat ediyor.

Ömer Faruk ALA