Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SINDIRGI’DA ‘SU MİSALİ İNSAN’ SÖYLEŞİSİ

Sındırgı ilçesinde düzenlenen “Su Misali İnsan” söyleşi programında, kentlerdeki stresin ve karmaşık yaşamın yanı sıra insanları doğal ve yavaş bir yaşama teşvik eden felsefe yazarlar tarafından ele alındı.

Sındırgı ilçesinde düzenlenen "Su

Akpınar Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen programda Prof. Dr. Uğur Batı, Alişan Kapaklıkaya, Burçak Alparslan Yüce ve Şeyda Betül Kılıç gibi değerli yazarların katılımıyla doğallık ve sakin yaşamın önemi üzerine konuşuldu. Programda, Sındırgı ilçesinin doğal güzellikleri ve yaşam tarzının insanlar üzerindeki olumlu etkileri vurgulandı. Yazar Alişan Kapaklıkaya, Sındırgı’yı ziyaret ederek ilçenin sahip olduğu potansiyeli görmenin umut verici olduğunu ifade ederek, muhteşem bir programın gerçekleştirildiğini belirtti.

 

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ise, “Sındırgı’da değerli yazarlarımızı ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Onlar, doğal yaşamın ve yavaşlığın önemini bedelsiz bir şekilde anlattılar. Bu, bizim doğal şehir felsefemize ortak olmaları anlamına geliyor. Sındırgı’nın doğallığı ve huzuru mutluluğu zirveye taşıyacak, eğitime olan desteğimiz de sürekli olacaktır” şeklinde konuştu. Programa eski Gençlik ve Spor Bakanı, İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilçe kaymakamı Didem Dinç Özay, siyasi parti temsilcileri ve protokol üyeleri de katıldı. Program sonunda yazarlara Sındırgı’nın coğrafi işaretli Yağcıbedir halısından hediye edildi. Haber Merkezi