Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SERDAR KUTER BANDIRMASPOR’A TALİP

Bandırmaspor’un yaklaşan Seçimli Genel Kurulu öncesinde, Serdar Kuter başkanlık adaylığını resmen duyurdu. Kuter, düzenlediği basın toplantısında Bandırmaspor’u daha ileriye taşımak için ekibiyle birlikte hazır olduklarını belirtti.

Bandırmaspor’un yaklaşan Seçimli Genel

Bandırmaspor’un 5 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Seçimli Genel Kurulu için geri sayım sürerken, kulüp yönetimine dair belirsizlik sona eriyor. Daha önceki Genel Kurul’da başkan adayı çıkmaması üzerine takımın kayyuma devredileceği endişesi ortaya çıkmıştı. Bu kritik dönemde, Serdar Kuter, Özel Aydın ile birlikte düzenlediği basın toplantısında başkanlık adaylığını ilan etti.

Serdar Kuter, yaptığı açıklamada, TFF 1. Lig’in bu yıl zorlu geçeceğini ve büyük desteklere ihtiyaç duyacaklarını vurguladı. Kuter, “Arkadaşlarım ile beraber Bandırmaspor’un yönetimine adayız Bandırma ve Büyükşehir Belediye Başkanlarımızla görüşmeler gerçekleştirdik ve destek sözleri aldık. Bu destekler için kendilerine teşekkür ediyorum. Hepimizin amacı, bu bayrağı ileriye taşımak ve yere düşmesine izin vermemek. Çok çalışarak, mücadele ederek Bandırmaspor’u sürdürülebilir bir yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz,” dedi.

Kuter, Bandırmaspor’u daha iyi yerlere taşıma vizyonuyla yola çıktıklarını belirterek, takımın geleceği için çalışacaklarını söyledi. Kuter’in yönetim kurulu aday listesi ise şu isimlerden oluşuyor: Gürel Soylu, İsmail Aydın, Murat Karakoyun, Mehmet Özbay, Özel Aydın, Sinan Şaroğlu, Mücahit Çarıkçıoğlu, Cumhur Babuşçu, Emir Ahmet Cihangir, Fatih Bozduman, Gökhan Çalışkan, Ünsal Yamaner, Volkan Tosça, Hüseyin Baş, Erdem Önal, Tezcan Aslan, Yunus Düzmekik, Recep Özinanç, Bora Öziş, Özkan Özdemir, Uğur Maral, Gökhan Tunç, Sami Can Eken, Erhan Taş, Namık Çapraz ve Taner Ersöz.

Ömer Faruk ALA