Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

RUHSAT SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTU

Gerçekleştirdiği denetimler sonucunda bazı iş yerlerinde ruhsat eksiklikleri tespit eden Burhaniye Belediyesi, bu konuda işletme sahiplerini ruhsatlarını tamamlamaları konusunda uyardı.

Gerçekleştirdiği denetimler sonucunda bazı

Esnafın duyarlılığı ve iş birliğiyle birçok vatandaşın ruhsat yenileme veya yeni ruhsat alma işlemleri başarıyla gerçekleştirildi. Bu başarılı sürecin ardından Burhaniye Belediye Meclis Başkan Vekili Tarık Erdil ve Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Burhaniye Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafa ruhsatlarını teslim ederek duyarlı yaklaşımlarından dolayı kendilerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ruhsat sorunlarının çözüme kavuşturulduğunu ifade eden Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Esnafımızın iş birliği ve duyarlı yaklaşımlarıyla ilçemizin ticari faaliyetlerindeki kanuni uyumunu sağlayarak, ticari hayatımızın daha düzenli ve sağlıklı bir şekilde sürdürülmesini amaçlıyoruz. Belediye olarak, vatandaşlarımızın haklarını korumak ve işletmelerin kanunlara uygun faaliyet göstermelerini desteklemek adına denetimlerimizi aralıksız sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Ömer Faruk ALA