Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ROMANLARDAN ANLAMLI HAYIR

Balıkesir Has Romanlar Federasyonu Başkanı Saadettin Altın 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinde hayatını kaybedenler ve şehitler anısına pilav hayrı düzenledi. Düzenlenen hayra Balıkesir Protokolü katılım sağladı.

Balıkesir Has Romanlar Federasyonu

Balıkesir Has Romanlar Federasyonu, 6 Şubat depreminde hayatını kaybedenler ve şehitler anısına bir pilav hayrı düzenledi. Balıkesir protokolü de bu anlamlı etkinliğe katılım sağladı. Depremin yaralarını sarmak ve hayatını kaybedenleri anmak amacıyla düzenlenen etkinlikte, vatandaşlar bir araya gelerek dualar etti ve birlikte pilav yediler. Balıkesir protokolünden katılım sağlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, AK Parti Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray, Balıkesir Has Roman Federasyonu Başkanı Sadettin Altın dayanışmanın önemine vurgu yaparak, depremin etkilerini azaltmak için birlikte çalışma çağrısında bulundular. Federasyon yetkilileri, benzeri acıların tekrar yaşanmaması ve toplumun daha güvenli bir yaşam sürmesi için önlemlerin alınması gerektiğini de vurguladı.

WhatsApp Image 2024 02 11 at 17.02.59 1 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

YILMAZ: “TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER ETTİK”

Has Romanlar Federasyonu tarafından gerçekleştirilen hayra katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Balıkesir Has Romanlar Federasyonu tarafından yapılan hayrımıza katılım sağladık. Bu anlamlı hayrı düzenleyen federasyon başkanımız ve üyelerine sonsuz teşekkürler ediyorum. Geçtiğimi yıl 6 şubatta meydana gelen depremler gerçekten bizleri içimizden yaraladı. Ben kendim de yaşanan depremlerin ardından bölgede bir çok çalışmaya imza atarak Büyükşehir Belediyemizin tüm imkanlarını seferber ettik ve etmeye devam ediyoruz. Yüreklerimizi yakan bir diğer acı ise şehitlerimiz Allah Hiçbir memlekete şehit ateşi düşürmesin. Mehmetçiklerimize bir zarar gelmesin. Bütün şehitlerimizin mekanı cennet olsun” dedi.

WhatsApp Image 2024 02 11 at 17.03.02 3 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

ERAY: “HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Balıkesir Has Romanlar Federasyonu Başkanı Saadettin Altın’ı yaptıkları hayır nedeniyle kutlayan AK Parti Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray, “Balıkesir Has Romanlar Federasyonu Başkanımız Saadettin Altın’ın düzenlediği pilav hayrına katılım sağladık. Hem 6 Şubat depremlerinde yitirdiğimiz vatandaşlarımız hem de şehitlerimiz için düzenlenen bu hayır programı oldukça anlamlı. Balıkesir’deki tüm derneklerimizin olduğu gibi Balıkesir Has Romanlar Federasyonumuzun da yaptıkları çalışmalarda daima yanlarındayız” dedi. Ömer Faruk ALA

WhatsApp Image 2024 02 11 at 17.03.03 4 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu