Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

PALAZ: “GÖNEN ARTIK BALIKESİR’DEN GÖRÜNÜYOR”

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın yönlendirmesiyle Gönen’deki yatırımlar ve çalışmalarla ilgili önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya, Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Murat Karakoyun, İlçe Hizmetleri 2. Bölge Daire Başkanı Koray Başa ve Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Dönmez de katıldı.

Gönen Belediye Başkanı İbrahim

Toplantıda, özellikle Gönen’in önemli noktalarından olan Eski Hastane binası, Gündoğan Korusu, Şehir Mezarlığı ve Hüseyin Duman Parkı gibi alanların incelenmesi ve yapılacak yatırımların planlanması konuları ele alındı. Başkan Palaz, Gönen halkının uzun süredir beklediği ve özlem duyduğu projelerin Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle hayata geçirileceğini belirtti.

439254811 888854603253224 1599217732328597780 n - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

Gönen’in geleceğine yönelik atılacak adımların, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Akın’ın liderliğinde hız kazandığını vurgulayan Başkan Palaz,  “Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Akın’ın talimatıyla Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz Murat Karakoyun, İlçe Hizmetleri 2. Bölge Daire Başkanı Koray Başa ve Belediye Başkan Yardımcımız Özgür Dönmez ile birlikte Gönenimizde yapacağımız yatırımlar ve çalışmalarla ilgili bir araya geldik. Özellikle Eski Hastane binamız, Gündoğan Korusu, Şehir Mezarlığı ve Hüseyin Duman Parkında incelemelerde bulunduk. Gönen’imizin özlediği ve yıllardır beklediği Büyükşehir Belediyesinin yatırımları Ahmet Başkanımız sayesinde olacak. Çok yakın zamanda çalışmalarımıza başlıyoruz. Hiç merak etmeyin Gönen artık Balıkesir’den görünüyor” dedi. Ömer Faruk ALA