Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ORMAN YOLLARINA ÖZENLİ BAKIM!

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü, orman yangınlarına karşı etkin ve hızlı müdahale edebilmek amacıyla ilçe genelindeki orman yollarında kapsamlı bir çalışma başlattı. Çalışmalar kapsamında, orman yollarının üst yapıları ve sanat yapıları güçlendirildi.

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü,

Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri, yangın sezonunun başlamasıyla birlikte orman yangınlarına karşı hazırlıklı olmanın ve hızlı müdahalenin hayati önem taşıdığını belirtti. Bu amaçla, ilçe genelinde bulunan orman yollarının iyileştirilmesi için yoğun bir çalışma yürütüldü. Yapılan çalışmalar, yangınla mücadele araçlarının ve ekiplerinin yangın mahalline daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını için gerçekleştirildi.

448244116 889145706587102 6348125874988431964 n - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

“BİRLİKTE HAREKET EDEREK ORMANLARIMIZI KORUYABİLİRİZ”

Yaptığımız çalışmalar sayesinde, yangınla mücadele araçlarımızın ve ekiplerimizin yangın mahalline daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayacağız. Bu çalışmalar, yangın riskini azaltmada ve yangınların büyümesini engellemede kritik bir rol oynuyor. Özellikle köprüler, menfezler ve diğer sanat yapılarının yenilenmesi, müdahale ekiplerimizin işini kolaylaştıracak. Vatandaşlarımızdan da yangın riskine karşı duyarlı olmalarını istiyoruz. Ormanlık alanlarda ateş yakmamaları, cam kırıkları ve diğer yanıcı maddeleri bırakmamaları konusunda dikkatli olmaları gerekiyor. Birlikte hareket ederek ormanlarımızı koruyabiliriz. Haber Merkezi