Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MURAT TUNA’DAN MEHMET ERTAŞ’A TEBRİK

Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı Mehmet Ertaş’ın Edremit Belediye Başkanlığı’nı kazanmasının ardından, AK Parti Edremit İlçe Başkanı Murat Tuna, “Milletin iradesine saygımız tamdır. Ertaş’a başarılar diliyorum” şeklinde açıklama yaptı. AK Parti İlçe Teşkilatı, seçimlerin ardından bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Cumhur İttifakı üyesi AK Parti İlçe Başkanı Murat Tuna, MHP İlçe Başkanı Gökhan Selcan, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz ve meclis üyesi adayları katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin adayı

Cumhur İttifakı’nın Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, seçimler sonucunda CHP adayı Mehmet Ertaş’ın kazandığını belirterek tebriklerini iletti. Vurmaz, gelecek süreçte Ertaş’a projeleriyle ilgili destek olmaya hazır olduğunu ifade etti. Vurmaz, “Biz hizmet anlayışıyla yola çıktık. Edremit’in eksiklerini siyasi parti ayrımı yapmadan tamamlayacağımıza söz verdik. Bu demokrasi yarışıdır. Edremit halkına ve demokrasiye saygımız sonsuzdur. Hangi görev verilirse verilsin, Edremit için çalışacağımızı söylemek istiyorum” dedi.

Ardından açıklama yapan AK Parti Edremit İlçe Başkanı Murat Tuna, seçmenin tercihine saygı gösterdiklerini vurgulayarak, Ertaş’ı tebrik etti. Tuna, “31 Mart’ta Edremit seçmeni bu şekilde takdir etti. Milletin iradesi bizim için esastır. Tek üzüntümüz Edremit kaybetmiştir. Biz mecliste muhalefet olacağız ama memleketin menfaatine olan ne varsa destek vereceğiz” şeklinde konuştu. MHP Edremit İlçe Başkanı Gökhan Selcan da, seçimlerin kazananını tebrik ederek teşekkürlerini iletti. Haber Merkezi