Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUHTARLAR’DAN VALİ USTAOĞLU’NA ZİYARET!

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, il genelindeki Altıeylül, Karesi, Balya, Bigadiç, Edremit ve Savaştepe ilçelerinden gelen muhtarları ağırlayarak, mahallelerde yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. Bu iddialı toplantıda Vali Ustaoğlu, Balıkesir’in geleceğini şekillendirecek adımları belirlemek üzere muhtarlarla bir araya geldi.

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu,

Toplantıda, Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, ilçe muhtarlarıyla bir araya gelerek, mahallelerde yürütülen çalışmaları değerlendirdi. Muhtarların mahallelerin ihtiyaçları, altyapı projeleri, yol ve çevre düzenlemeleri gibi konulardaki görüşleri dinlendi ve çözüm noktasında fikir alışverişi yapıldı. Muhtarlar da, mahallelerinin ihtiyaçları ve sorunları konusunda Vali Ustaoğlu’na bilgi vererek, çözüm önerileri sundular.

Muhtarların istek ve önerilerini dikkatle dinleten Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu,“Her birinizin mahallelerinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde bildiğini biliyoruz. Bu nedenle, bugün sizlerden mahallelerinizin karşılaştığı sorunları, önceliklerinizi ve çözüm önerilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Sizlerden gelen geri bildirimler, bizim için son derece değerlidir ve bu toplantının başarısı açısından önemlidir. Mahallelerimizin gelişimi ve halkımızın refahı için yapılacak her adımda sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Sizlerle birlikte çalışarak, mahallelerimizi daha yaşanabilir ve huzurlu birer yer haline getirebiliriz. Bu nedenle, işbirliği ve dayanışma içinde olacağımıza inanıyorum. Son olarak, burada bizimle bir araya gelerek zamanınızı ayırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Sizlerin katkılarıyla mahallelerimizin gelişimine katkı sağlayacağımıza inanıyorum. Hepinize sağlıklı ve başarılı bir gün diliyorum” şeklinde konuştu. Havva ERTÜRK