Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MÜDÜR TATLI’DAN PERSONELLE BAYRAMLAŞMA

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programında personeliyle bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen programa, müdürlük personeli yoğun ilgi gösterdi.

Balıkesir İl Milli Eğitim

Bayramlaşma töreni ile personel arasında samimi ve sıcak bir iletişim köprüsü kurularak çalışma ortamındaki hiyerarşik sınırların ötesinde, aile atmosferi yaşandı. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’nın liderliğinde, her bir çalışanın birbirleriyle bayramlaşarak karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde güçlü ilişkiler kurması hedeflendi. Kurumsal kültürün gelişimine katkıda bulunan ve çalışma arkadaşları arasında pozitif bir atmosfer oluşturan Balıkesir Millî Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği bu program, birlik ve beraberlik ruhunu pekiştiren anlamlı bir buluşma olarak bu sene de hafızalarda yerini aldı.

TÜM PERSONELE TEŞEKKÜR ETTİ

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, programdaki konuşmasında Kurban Bayramı’nın önemine değinerek, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Bayramın, kardeşlik ve dayanışma duygularını pekiştirdiğini vurgulayan Müdür Tatlı, Müdürlük bünyesinde görev yapan üm personelin fedakâr çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Ayrıca, eğitim alanında gösterilen çabaların ve elde edilen başarıların gurur verici olduğunu ifade ederek, bu başarıların devam etmesi için hep birlikte çalışmanın önemine dikkat çekti.

“EĞİTİMDEKİ BAŞARI DESTEK İLE BÜYÜR”

Programa katılan personel ile bayramlaşan Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, “Eğitimin gelişimi ve kalitesinin artırılması, toplumun her kesiminin özverili katılımıyla mümkündür. Eğitimdeki başarı; herkesin emeği, desteği ile büyür ve gelişir. Ortak çaba, daha aydınlık ve bilgili bir toplumun kapılarını aralar. Bu uğurda çaba harcayan Balıkesir eğitim ailemizin ve mesai arkadaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor; bayram vesilesiyle tüm insanlığın barış, huzur ve sağlık içinde olmasını diliyorum” dedi.

Haber Merkezi