Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAYMAKAM MEMİŞ ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası kapsamında, Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş Burhaniye Ticaret Odası Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda düzenlenen programa katıldı.

10-16 Mayıs tarihleri arasında

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini vurgulayan konuşmayı okul aile birliği başkanı Nurcan Keleş gerçekleştirdi. Renkli gösterileriyle devam eden program, öğretmenler korusunun söylediği şarkılarla sona erdi.

Programa Kaymakam İlyas Memiş’in yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Emniyet Müdürü Vekili Hakan Dereli, Jandarma Komutanı Ahmet Çağdaş Ak, Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni, Ticaret Odası Başkanı Hasan Varol, öğretmenler, öğrenciler ve veliler de katıldı.

Kaymakam Memiş, programda yaptığı konuşmada, Engelliler Haftası’nın önemine vurgu yaparak, toplumun tüm bireylerinin eşit haklara sahip olduğunu ve engelli bireylerin de toplumun ayrılmaz bir parçası olduğunu belirtti. Programın, engellilerin yaşadığı zorluklara dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak açısından önemli bir etkinlik olduğunu ifade etti.

HABER MERKEZİ