Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DEVLET BAHÇELİ’DEN KRİTİK AÇIKLAMA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terörle mücadele ve milli birliği vurguladığı bir konuşma yaptı.

 Milliyetçi Hareket Partisi

Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilen “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” açılışında konuşan Bahçeli, Türkiye’nin seçim atmosferinden uzaklaşması gerektiğini dile getirdi. Bahçeli, Türkiye’nin milli birlik ve kardeşlik duygusunu güçlendirmesi, halkın taleplerini karşılaması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, terörizmin bir hak arama vasıtası olarak görülmemesi gerektiğini, teröristlerin cezalandırılması gerektiğini belirtti.

Bahçeli, teröristlerin ceza almasına karşı çıkanları terörseverlikle suçladı ve milli ve manevi değerlerde uzlaşma çağrısı yaptı. Ayrıca, FETÖ ve benzeri yapıların devlet içindeki etkisini kırmaya söz verdi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında olduklarını ifade etti.

Bahçeli, belediyelerin hizmetlerinin sadece altyapı sorunlarıyla sınırlı olmadığını, insan onuruna saygı ve şefkatle yaklaşmayı gerektiğini vurguladı. Belediye başkanlarına dürüstlük ve liyakat prensiplerine uygun davranmaları çağrısında bulundu.

Ayrıca, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na ilişkin konuşan Bahçeli, bu günün milli birlik ve mücadelenin simgesi olduğunu vurguladı ve Türkiye’nin tarihi zaferlerine atıfta bulundu. Devlet Bahçeli, Türkiye’nin tarihi mirasını koruyacaklarını ve her türlü tehdide karşı direneceklerini sözlerine ekledi.

Bahçeli’nin basın mensuplarının operasyon sürecine ilişkin sorularını da yanıtladığı konuşma, Türkiye’nin iç ve dış politikalarında milli çıkarları gözetme ve terörle mücadelede kararlılık mesajı verdi. Haber Merkezi