Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BURHANİYE BELEDİYESİ, DUTLUCA KIRSAL MAHALLESİ’NDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPTI

Burhaniye Belediyesi, Dutluca Kırsal Mahallesi meydanında gerçekleştirdiği çevre düzenlemesi ve çiçek ekimi çalışmalarıyla mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini artırıyor. Park Bahçeler Müdürlüğü ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nün destekleriyle gerçekleştirilen çalışma, Dutluca Mahallesi’nin daha güzel ve yaşanabilir bir çevreye sahip olmasını sağlıyor.

Burhaniye Belediyesi, Dutluca Kırsal

Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, “Dutluca Mahallesi’nin meydanında gerçekleştirdiğimiz düzenleme ve çiçek ekimi çalışmalarıyla mahalle sakinlerimizin daha keyifli zaman geçirebilecekleri bir ortam oluşturmayı amaçladık. Mahalle muhtarı Hüseyin Yılmaz ile istişarelerde bulunarak, mahalle sakinlerinin taleplerini de göz önünde bulundurduk” dedi.

 

Dutluca Kırsal Mahallesi sakinleri ise yapılan düzenlemelerden memnuniyetlerini dile getirerek, Burhaniye Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti. Yapılan çalışmaların mahalledeki yaşam kalitesini artırdığını ve çevrenin daha güzel bir hal aldığını belirten mahalle sakinleri, belediyenin bu tür çalışmalarını devam ettirmesini istediklerini ifade etti.

Havva ERTÜRK