Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN LAPANTA’YA ÖNEMLİ ZİYARETLER

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta, önceki dönem belediye başkanlarından Recai Baytar, Balıkesir UEDAŞ İşletme Müdürü Barış Toygun, Müdür Yardımcısı İsa Köse, İvrindi UEDAŞ İşletme Şefi Emrah Kol ve Cvk Maden A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerle karşılandı.

İvrindi Belediye Başkanı Önder

Ziyarette, önceki dönem belediye başkanlarından Recai Baytar ve diğer yetkililer, Belediye Başkanı Önder Lapanta’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Balıkesir UEDAŞ İşletme Müdürü Barış Toygun, Müdür Yardımcısı İsa Köse ve İvrindi UEDAŞ İşletme Şefi Emrah Kol, enerji sektöründe yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek İvrindi ilçesindeki elektrik altyapısıyla ilgili iş birliği konularını görüştüler.

Cvk Maden A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik ise, İvrindi’nin maden ve enerji sektöründeki potansiyeline değinerek, bölgedeki madencilik faaliyetleri ve iş birliği olanakları hakkında Başkan Lapanta’ya bilgi sundu.

Ziyaretler sırasında yapılan sohbetlerde, İvrindi’nin geleceğine yönelik projeler ve iş birliği olanakları da ele alındı. Ömer Faruk ALA