Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN KARIŞIK’TAN BOZBEY’E ZİYARET

Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Erdek Belediye Başkanı Burhan

Yaklaşan yaz sezonu öncesi yapılacak çalışmalarda işbirliği ve destek taleplerini ileten Karışık, Erdek’e daha iyi hizmet verebilmek adına kendi güçlerini kullanmanın yanı sıra diğer belediyelerle de işbirliği yapma yolunda adımlar attıklarını belirtti.

 

Karışık, Erdek’in gelişimi ve yaşam kalitesinin artırılması için komşu kentleriyle olan iletişimi ve işbirliğini güçlendirmenin önemine değindi. Bursa Büyükşehir Belediyesi ile aralarındaki iletişimi ve işbirliğini arttırmak amacıyla fikir alışverişinde bulunduklarını ifade eden Karışık, bu sayede Erdek’in potansiyelini daha etkin bir şekilde değerlendirebileceklerini dile getirdi.

Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi iletip, yaklaşan yaz sezonu öncesi yapacağımız çalışmalarda işbirliği ve destek istedik.

Erdek’imize daha iyi hizmet verebilmek için hem kendi gücümüzü kullanıyor hem de diğer belediyelerimizle işbirliği yapıyoruz. Komşu kentimiz Bursamızın Büyükşehir Belediyesi ile aramızdaki iletişimi ve çalışmaları arttırmak için fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Nazik misafirperverliği, yakın ilgi ve alakasından dolayı Bursa’nın efsanesi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’e teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” dedi. Taylan KUŞDOĞAN