Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN BAHÇAVAN’DAN ÖĞRENCİLERE DESTEK

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Atatürk Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin düzenlediği kermes etkinliğine katılarak heyecana ortak oldu.

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan

Kermes etkinliğinde ev yapımı yiyecekler, el sanatları ve daha birçok ürünün satışının yapıldığı stantlar yer aldı. Başkan Bahçavan, öğrencilerin ve öğretmenlerin hazırladığı ürünleri ilgiyle inceleyerek alışveriş yaparak etkinliğe destek verdi. Başkan Bahçavan, yaptığı açıklamada, okul etkinliklerine katılarak öğrencilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirtti. Eğitim ve öğretimin yanı sıra sosyal etkinliklere de destek vermenin önemine değinen Başkan Bahçavan, gençlerin ve çocukların yeteneklerini sergileyebilecekleri ortamların oluşturulmasının toplum için büyük önem taşıdığını vurguladı.

“ÇOCUKLARIMIZA DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, “Eğitim ve öğretimin yanı sıra sosyal etkinliklerin de önemli olduğuna inanıyorum. Bu tür etkinlikler, gençlerimizin ve çocuklarımızın sosyal becerilerini geliştirmelerine, yeteneklerini keşfetmelerine ve kendilerini ifade etmelerine olanak tanır. Dolayısıyla, böylesine anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapan Atatürk Ortaokulu yönetimine ve öğretmenlerine teşekkür etmek istiyorum. Bugün burada sergilenen el emeği ürünler, ev yapımı lezzetler ve el sanatları gerçekten takdire şayan. Öğrenci kardeşlerimizin bu kadar özveriyle hazırladığı ürünler beni gerçekten gururlandırıyor. Ben de belediye olarak elimizden geldiğince gençlerimize ve çocuklarımıza destek olmaya devam edeceğim” dedi.

Ömer Faruk ALA