Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Altıeylül Belediyesi’nden Gençlere Dopdolu Yaz Programı

Altıeylül Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, gençler için kapsamlı bir yaz sezonu programı hazırladı. Bu etkinliklerle, Altıeylül’deki gençler spor yapma fırsatı bulurken, eğlenceli zaman geçirebilecek.

Altıeylül Belediyesi Gençlik ve

Program kapsamında Taekwondo, Temel Jimnastik, Yüzme, Judo ve Futbol gibi spor dallarında toplam 600 sporcu yer alıyor. Sporcular, antrenmanlarda kullanacakları malzemelerin ücretsiz olarak sağlandığını ve servis imkanının da sunulduğunu belirtti.

579d38c4 2210 4db4 9cd5 e7153840955a - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, gençlerin spor yaparak hem fiziksel gelişimlerini destekleyeceklerini hem de yaz tatillerini verimli geçirebileceklerini ifade etti. Şehirli, “Amacımız gençlerimizin sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmelerine olanak sağlamak. Sporun yanı sıra sosyal etkileşimlerini artırarak, onların kişisel gelişimlerine de katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Evlatlarımızı tüm olumsuzluklardan uzak tutmak ve sağlıklı bir nesil yetiştirebilmek için üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz,” dedi.

bc0a6bda cb17 4730 826f d23094f616aa - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

Altıeylül Belediyesi’nin, gençlerin yaz tatillerini değerlendirerek spor yeteneklerini geliştirmeleri için sunduğu bu fırsat, ailelerin de desteğiyle gençlerin spor yapma alışkanlıklarını artırmayı hedefliyor. Bu yaz, Altıeylül’deki gençler için hem eğlenceli hem de sağlıklı geçecek.

HABER MERKEZİ