Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ YENİ YOL HARİTASINI ÇİZİYOR

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında, AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz 2024 yerel seçimleriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

AK Parti Balıkesir İl

AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz bir takım temaslarda bulunmak ve parti teşkilatı üyeleri ile toplantı yapmak üzere Balıkesir’e geldi. İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Yusuf Ziya Yılmaz 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerini değerlendirdi.

DSC 0133 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

“BİRLİKLERİ DAİM OLSUN”

Seçim sonuçlarını değerlendirip gelecek seçimler için yol haritası çıkaracaklarını belirten Yılmaz “ Aynı programı yarın akşam Bursa’da da yapacağız. Teşkilatlarımız ile bir araya geliyoruz. Kazanan ve kaybeden belediye başkanlarımız ile bir araya geliyoruz. Seçim süreci içerisinde kendilerinin verdiği büyük gayret ve çabadan ötürü kendilerine teşekkür ediyor, birliklerinin beraberliklerinin daim olmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

1 3 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

“YENİ BİR ATILIM SÜRECİNDEYİZ”

Seçimden önceki süreci değerlendiren Yılmaz “Seçimden önceki süreçler rekabetin olduğu süreçlerdir. Rekabetin olduğu yerde de ufak tefek kırgınlıklar olabilir. Bunların bir kenara bırakıldığı, kucaklaşmanın başladığı bir süreçteyiz. Yeni bir atılım yapılması gereken bir süreç için arkadaşlarımıza önerilerimizi yapıyoruz. Onlara başarı dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

SANDIĞI OKUYAN KAZANIR

Her seçimin milletin ifadesini ortaya koyan bir olay olduğunu dile getiren Yılmaz “ Sandık bize daha fazla çalışmamızı söyler. Bize bazı konularda eksikliklerimizin olduğunu söyler. Bize yeniden organize olmamız gereken konularda uyarılarda bulunur. Siyaset yöneticilerinin sandığı iyi okuması lazım. Bizde Türkiye’nin en büyük siyasi harekatı AK Parti olarak sandığı iyi okuyan bir partiyiz. Beklemediğimiz bir sonuçtu bu ama milletimiz ne diyorsa başımızın üstünedir. Milletimizin söylediği daha fazla çalışın ve organize olun” diye konuştu.

Başkan Yardımcısı Yılmaz her şeyi bütün ayrıntıları ile değerlendirdiklerini söyleyerek emeklilerinde bir mesaj verdiklerini belirtti.

3 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Durmak yok yola devam enerjisi ile ilerlediklerini söyleyen AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz “ AK Parti bir tazelenme yapmıyor. Bir seçim biter ondan sonraki sabah alınacak dersleri alır yol devam ederiz. Şimdi önümüzdeki sürecin, buradan aldığımız dersle planlamasını yapmaya başlıyoruz. Bunlar yeni hamlenin adımıdır”  diyerek sözlerini sonlandırdı.

Ömer Faruk ALA