Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

117 OKUL SERVİSİ VE ŞOFÖRÜ DENETLENDİ

Eskişehir’de İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından okul servislerine yönelik denetimler gerçekleştirildi. Yapılan denetimlerde toplam 117 okul servisi ve şoförü kontrol edildi.

Eskişehir'de İl Emniyet Müdürlüğü

İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimlerde, belirli tarihlerde okul çevrelerinde ve okul servislerinde kontroller gerçekleştirildi. Toplam 45 okul servis aracı ve şoförü incelendi. Denetimler sonucunda kusurlu bulunan 1 okul servis aracı ve şoförüne taşıma sınırı üzerinde yolcu taşımaktan dolayı toplam 540 TL trafik idari para cezası uygulandı.

İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan denetimlerde ise toplam 72 adet okul servis aracı kontrol edildi. Denetimlerin yanı sıra, okul servis şoförleri ve rehber personeline güvenli öğrenci taşıma kuralları konusunda trafik eğitimleri verildi.

Eskişehir’de gerçekleştirilen bu denetimlerle, okul servislerinin güvenliği ve taşıma kurallarına uyumu ön planda tutuldu. Eğitim ve denetim faaliyetleriyle öğrencilerin daha güvenli bir şekilde taşınması hedefleniyor.

HABER MERKEZİ