Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

100 MİLYON TL’LİK BAYRAM HARÇLIĞI

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Ahmet Akın’ın liderliğinde, çalıştığı firmalara olan ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiriyor. Haziran ayının ilk iki haftasında toplam 750 firmaya 430 milyon TL ödeme yapan belediye, ayrıca personeline de 100 milyon TL bayram parası ödenmesi talimatını verdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Başkan

Başkan Ahmet Akın’ın etkili mali yönetimi sayesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, işbirliği yaptığı firmaların ödemelerini zamanında yaparak mağduriyet yaşanmasını önlüyor. Haziran ayının ilk haftasında 110 milyon TL, ikinci haftasında ise 320 milyon TL ödeme yapılarak, toplamda 750 firmaya 430 milyon TL ödendi.

BAYRAM PARASI PERSONELİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Bunun yanı sıra; Başkan Ahmet Akın’ın talimatıyla; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile bağlı iştirakleri ve BASKİ’de çalışan personele önümüzdeki Kurban Bayramı için yaklaşık 15’er bin TL ödeme gerçekleştirilecek. Personelin yüzünü güldürecek bayram parası, 14 Haziran Cuma günü hesaplara yatacak. Büyükşehir Belediyesi, bayram parası için personele toplamda 100 milyon TL ödeme yapacak.

HABER MERKEZİ