Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Video Haberler

ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTLERİNE DARBE!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Hatay, Ankara, Çankırı ve Konya’da gerçekleştirilen “KUYU-5” operasyonlarında önemli bir başarıya imza atıldığını duyurdu. Operasyonlar sonucunda 4 elebaşının da içinde bulunduğu toplam 57 şüpheli organize suç örgütü üyesi yakalandı.

VİDEOYU PAYLAŞ

Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şehir eşkiyalarına nefes aldırmayacaklarını vurguladı. Operasyonların şafak sökerken de gün batarken de kararlılıkla devam edeceğini belirtti. Operasyonlarda ele geçirilen deliller ve yapılan araştırmalar sonucunda şüphelilerin şu suçlarla suçlandığı ortaya çıktı: Kendi alanlarını koruma adına silahlı saldırılar düzenleme müşteki şahısları darp, tehdit ve yağmalama silah zoruyla kaçırma ve ailelerinden para talep etme, alacak verecek meselelerine müdahil olma ve tahsilat yapma, tefecilik, borçlandırma ve tehdit etme, uyuşturucu ticareti ve silah kaçakçılığı.

Operasyonlar kapsamında ele geçirilenler arasında 17 ruhsatsız tabanca, 10 ruhsatsız tüfek, 5 kurusıkıdan çevirme tabanca, uyuşturucu maddeler ve büyük miktarda çek senetler bulunuyor.

HABER MERKEZİ

 

DİĞER VİDEOLAR