Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÖĞRENCİLERDEN GELENEKSEL TÖREN

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencileri, yoğun bir katılımla gerçekleşen 3. Geleneksel Theraband Töreni’nde buluştu.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin düzenlediği ve geleneksel hale gelen Theraband Töreni, bu yıl Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Tören süresince öğrenciler, tiyatro gösterileri, pankart geçişleri, yarışmalar ve dans gösterileri ile katılımcılara keyifli anlar yaşattılar.

 

Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ebru Kaya Mutlu ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Eseceli, açılış konuşmalarında, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü tarafından düzenlenen Theraband Töreni’nde bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Törene, Rektör Yardımcısı Kaya Mutlu ve Dekan Eseceli’nin yanı sıra Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcıları, öğretim üyeleri, öğrenciler ve öğrenci aileleri katıldı.

 

Tören, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü son sınıf öğrencilerinin, 3. sınıf öğrencilerine temsili theraband takdimi ile son buldu. Haber Merkezi