Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Video Haberler

‘’KAMUDA TASARRUF PAKETİNİ’’ BALIKESİR’DE VATANDAŞLARA SORDUK

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde “Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi”ni açıkladı.

VİDEOYU PAYLAŞ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde “Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi”ni açıklamasının ardından Marmara Bölge Gazetesi olarak sokağa inip vatandaşlara konu hakkında fikirlerini sorduk.

“TASARRUFTA ÇOK BAŞARILILAR”

Röportaj esnasında sokakta karşılaştığımız CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı paketi incelemeye fırsatının olmadığını dile getirerek “ AK Partili siyasetçilerin geçmişte açıkladığı tasarruf paketlerini çok iyi biliyoruz. 2021 yılında araçlarla ilgili açıklanmıştı. O gün 558 milyon TL araç tasarrufu bir sonraki yıl 1 milyar 900 milyona çıktı. Gerçekten tasarrufta çok başarılılar. Genelde tasarrufu yanlış anlayan bir iktidardan bahsediyoruz. İsraftaki başarılarını ödüllendirebileceğimiz bir yönetim ile karşı karşıyayız. Cumhurbaşkanının uçakları acaba tasarruf tedbirlerine dahil mi? Araç konvoyu dahil mi? Yoksa bu tasarruf tedbirleri gene vatandaşa mı yansıyacak. Hep birlikte takip ediyor olacağız” şeklinde konuştu.

Ömer Faruk ALA

DİĞER VİDEOLAR