Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ERASMUS PROJESİ İÇİN ÇALIŞTAY

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu’nda, Erasmus Proje Çalıştayı düzenlendi.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Edremit

Ulusal Ajans’ın desteklediği Erasmus+ KA220-VET programı çerçevesinde yürütülen “İnsansız Hava Aracı Bakım ve Onarımı İçin Elektromekanik Teknisyenlerin Mesleki Becerilerinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında, Balıkesir Üniversitesi Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu koordinatörlüğünde bir çalıştay gerçekleştirildi.

Balıkesir Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Mellis Eğitim Teknolojileri iş birliği ile düzenlenen çalıştaya; Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Abdullah Soykan, akademisyenler Doç. Dr. Seyhun Durmuş ve Öğr. Gör. Zeki Zürey, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nden Prof. Dr. Cafer Türkmen, Öğr. Gör. Dr. Cumali Yaşar, Arş. Gör. Dr. Tülay Dargut Güler, MAYFly Havacılık’tan Elektrik Mühendisi Yasin Çelik ve Abdullah Çakıroğlu, Furkan Işıkay, Mellis Eğitim Teknolojileri’nden Elif Anda ve teknisyen Fahrettin Gökmen gibi uzmanlar katıldı.

İHA bakım ve onarım alanında çalışacak teknisyenler için meslek standartlarının yükseltilmesi ve alanında uzman bireylerin yetiştirilmesini hedefleyen çalıştay, Balıkesir Üniversitesi Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Abdullah Soykan tarafından katılımcılara sertifika verilmesiyle sona erdi.

Haber Merkezi