Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇALIŞMALAR TİTİZLİKLE SÜRÜYOR

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin kırsal ve merkez mahallelerinde yapılan planlamalar doğrultusunda parkların bakımını ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler

Ekipler, kırsal ve merkez mahallelerinde bulunan parkların temizliği, çim biçimi, ot temizliği gibi rutin bakım işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyor. Ayrıca arızalı ve kullanım dışı olan çocuk oyun gruplarının değişimi ve tamiratları da belediye ekipleri tarafından yapılarak vatandaşların daha güvenli ve keyifli bir şekilde parklardan yararlanmaları sağlanıyor.

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, parkların bakımı ve yenilenmesine ilişkin şunları söyledi: “Bizler, vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde zaman geçirebilecekleri parklar oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Parklarımızın düzenli bakımı ve çocuk oyun gruplarının güvenliği bizim öncelikli görevlerimizden biridir. Vatandaşlarımızın belediye hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanması için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz.”

Ömer Faruk ALA