Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Yerel Haberler

BBB’DEN BAYRAM İÇİN HUMMALI ÇALIŞMA

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde mezarlıklarda kapsamlı temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. Vatandaşların bayramda yakınlarını rahat ve güvenli bir şekilde ziyaret edebilmesi için mezarlıklar kuru otlardan arındırılıyor ve haşerelerden temizleniyor.

VİDEOYU PAYLAŞ

Kurban Bayramı öncesinde mezarlıkların temizlenmesi için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın talimatıyla çalışmalar hızlandırıldı. Mezarların üzerindeki kuru otlar temizlenirken, mezarlık içindeki yollar da bakımdan geçirildi ve böcek ilaçlamaları yapılarak mezarlıklar tertemiz hale getirildi.

ca68aeb8 d44d 484d bfbc 16893f514daa - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

Vatandaşlardan Temizlik Çalışmalarına Övgü

Mezarlıkların temiz olmasının ziyaretleri kolaylaştırdığını belirten Mustafa Arda, “Mezarlıkların temizliği gerçekten çok önemli. Temiz olduğunda içinde haşere bulunmuyor ve ziyaretçiler mezar çevresinde rahatça dolaşabiliyor. Temizlik çalışmalarını yapan tüm personele teşekkür ederim, çok iyi bir hizmet sunuyorlar.” dedi.

Mezarlıkların her zaman temiz ve düzenli olduğunu vurgulayan Ayten Yıkık ise, “Mezarlıkların temizlik konusunda çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Sürekli buradan geçiyorum ve her zaman temiz, düzenli ve bakımlı görüyorum. Bu, biz ziyaretçiler için gerçekten büyük bir rahatlık.” diye konuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir bayram geçirmesi için mezarlıklarda temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

HABER MERKEZİ

DİĞER VİDEOLAR