Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN CANKUL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) İlahiyat Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Mehmet Bayyigit ve Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) İlahiyat

Ziyarette konuşan Prof. Dr. Mehmet Bayyigit, “Başkan Cankul’un göreve başlamasıyla birlikte Kepsut ilçemizde yeni ve önemli gelişmelerin yaşanacağına inanıyoruz. İlahiyat Fakültemiz adına kendisine başarılar diliyoruz ve ilçemizin kalkınması için ortak projelerde birlikte çalışmayı umuyoruz.” dedi.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir ise, “Basın mensupları olarak Kepsut’taki gelişmeleri yakından takip ediyor ve kamuoyunu bilgilendirmeye çalışıyoruz. Başkan Cankul’a görevinde başarılar diliyoruz ve basınla iş birliği içinde olacağımızı belirtmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Değerli konuklarımızın nazik ziyaretleri beni mutlu etti. İlçemizin gelişimine ve halkımızın refahına katkı sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Destekleri için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ömer Faruk ALA