Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN ALBAYRAK’TAN İMZA ÇAĞRISI

Vatan Partisi Balıkesir İl Başkanı Emre Albayrak, yaptığı basın açıklamasında vatandaşları Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkmaya ve millidevletbildirgesi.com adresine girerek imza formunu doldurmaya davet etti. Albayrak, “Milletimiz başlıca dayanağımız” dedi.

Vatan Partisi Balıkesir İl

“Milli Devletimize Sahip Çıkmalıyız”

Vatanseverliği ön planda tuttuklarını vurgulayan Vatan Partisi Balıkesir İl Başkanı Emre Albayrak şunları söyledi: “Bölgemiz ateş çemberinde. Karadeniz’in kuzeyi ile Akdeniz’in doğusunda ve güneyinde savaşlar yaşanıyor ve cepheler kurulmuş durumda. Bir tarafta Amerikan emperyalizmi ve İsrail siyonizminin öncülüğünü yaptığı Atlantik bloğu var. Diğer tarafta ise mazlumların ve gelişen ulusların yer aldığı blok. Türkiyemiz de emperyalist saldırganların hedef aldığı başlıca ülkelerden biri olmuştur. 15-16 Temmuz gecesi yaşanan İstanbul ve Ankara savaşları bunun en çarpıcı örneğidir. NATO içindeki bazı ülkeler milli ve dini değerlerimize karşı kışkırtıcı faaliyetlerin odağı olmuştur. Eski MOSSAD Başkanı Yosi Cohen, ‘Bizim için Türkiye, İran’dan daha büyük tehdit’ demişti (Aydınlık, 23 Ağustos 2020 / The Times, 19 Ağustos 2020). Ülkemiz, Amerika-İsrail merkezli büyük tehditlerle karşı karşıyadır.”

“Yıkıcı Eylemler Gündemde”

Başkan Albayrak, “FETÖ, bugün devlet kurumlarında hala etkindir. ABD himayesindeki PKK, güney sınırımızda bizi tehdit etmektedir ve vatan evlatlarımızın şehit düşmesine sebep olmaktadır. Seçim sonuçlarını bahane ederek Van’da isyan çıkarmaya çalışmaktadırlar. Ekonomideki yangın da sönmemektedir. Halkın yoksullaşması iç kışkırtmalara zemin hazırlamaktadır. İç ve dış tehditlerin tamamına bakıldığında, milli devletimize sahip çıkmanın ne kadar kritik olduğunu görüyoruz. Ateşe dayanıklı ordumuz ve milletimiz başlıca dayanağımızdır! Milli Devlet Bildirgesi bu ihtiyaçlardan yola çıkılarak hazırlanmıştır ve çözümleri ortaya koymaktadır. Binlerce yıllık devlet geleneğine sahip Türk milleti bu badireleri Vatan Partisi önderliğinde aşacaktır. Yunus Emre’nin dediği gibi ‘Dağ ne kadar yüce olsa, yol üstünden aşar.’ Önümüzdeki zorluklara göğüs germek için öncüler bir adım öne çıkmalı, milli devlet bildirgesine destek vererek imza formunu doldurmalıdır” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi