Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Video Haberler

BAŞKAN AKIN “PARTİCİLİK YAPMAYACAĞIZ”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın Balıkesir’de görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

VİDEOYU PAYLAŞ

Kahvaltı programında konuşan Belediye Başkanı Akın, basının şehirdeki demokratik süreçte önemli bir rol oynadığını vurgulayarak, şeffaf ve açık bir iletişim politikası izleyerek basınla işbirliği içinde olacaklarını belirtti. Ayrıca, basının toplumun sesi olduğunu ve kamuoyunu doğru bilgilendirme görevini yerine getirdiğini ifade etti. Basın mensupları ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Akın “ Balıkesir’in en büyük özelliği basın mensupları. Yerel basınımız Balıkesir’imizin her bölgesinde çok güçlü. Memleketimizi daha çok geliştirmek ve daha büyük kitlelere anlatmak için sizlere ihtiyacımız var. Sorunlar tek tek çözmek için mücadele ediyoruz. Her görüşten gazete ile belediye olarak beraber çalışacağız. Particilik yapmayacağız. Birlik olacağız. ” şeklinde konuştu.

ARAYA KOY 1 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

Belediye Başkanı Ahmet Akın konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını cevapladı.

Programda bulunan basın mensupları da, Başkan Akın’ın samimi yaklaşımından ve iletişimdeki şeffaflıktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Ömer Faruk ALA

SONA - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

 

DİĞER VİDEOLAR