Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Yerel Haberler

BAŞKAN AHMET AKIN’DAN NET MESAJ: PERSONELİNİN ARKASINDA DURDU

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Haziran Ayı İkinci Birleşimi’nde yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. AKP Grup Başkan Vekili Yasin Sağay’ın, Büyükşehir Belediyesi’nin logosu ile ilgili iddialarına sert cevap veren Akın, personelinin arkasında durduğunu belirtti.

VİDEOYU PAYLAŞ

Başkan Akın, “Buradaki personel sizin daha önce AK Parti iktidarında olan personel. Eğer, buradakilere montajcı diyorsanız, o zaman bu arkadaşlara hakaret ediyorsunuzdur” ifadelerini kullandı.

 

Tartışmanın Arka Planı

Geçtiğimiz birleşimde tüm meclis üyelerinin oy birliğiyle kabul edilen “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi logo revizyon maddesi”ne, AK Parti Grubu bu birleşimde itiraz etti ve tutanaklara red oyu verdi. Yasin Sağay, konuşmasında “Daha önce el kaldırdığım video montajlanarak sanki oy birliği imajı veriliyor” ifadelerini kullanarak itirazını dile getirdi.

 

Başkan Ahmet Akın, Sağay’ın iddialarına karşılık olarak, “Buradaki personel sizin daha önce AK Parti iktidarında olan personel. Eğer, buradakilere montajcı diyorsanız, o zaman bu arkadaşlara hakaret ediyorsunuzdur. Ya işinizi doğru yapın, ya da okuduğunuzu anlayın ya da sorun!” diyerek personelinin arkasında durduğunu belirtti.

 

Başkan Akın’ın Vurguladığı Noktalar

Başkan Akın, Balıkesir’in gelişmesi ve büyümesi için birlik ve beraberlik içinde çalışmanın önemine dikkat çekti. “Her gittiğimiz yerde Büyükşehir logosunun altında hepimizin, bütün belediyelerimizin logosunun olmasını istiyorum. Ve inşallah, ben bunun olacağına eminim. Biliyorum ki birlikte olursak yan yana da yürürsek ki yürüyoruz. Balıkesir, tam anlamıyla hak ettiği noktaya gelip, el birliğiyle kimseyi ayırmadan hep beraber inşallah bunu daha da büyütmeyi istiyoruz” dedi.

 

Konuşmasında “Dönüşüm Kongresi’ni boşuna yapmadık. Balıkesir dönüşüyor, Balıkesir gelişiyor, Balıkesir güzelleşiyor hemşehrim” ifadelerini kullanan Başkan Akın, Balıkesir’in geleceğine dair umut dolu mesajlar verdi ve tartışmalara son noktayı koydu.

 

Başkan Akın’ın Personeline Desteği

Başkan Akın, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin personelini savunarak, onların çalışmaları ve emeklerine saygı gösterilmesi gerektiğini vurguladı. Sağay’ın iddialarının asılsız olduğunu belirterek, personelin doğru ve dürüst bir şekilde görevlerini yerine getirdiğini söyledi. “Bu arkadaşlar, daha önce AK Parti iktidarında olan personel. Eğer, buradakilere montajcı diyorsanız, o zaman bu arkadaşlara hakaret ediyorsunuzdur” diyerek personeline olan güvenini ifade etti.

 

Başkan Akın’ın bu açıklamaları, belediye çalışanlarının moral ve motivasyonunu yükseltti. Personelin arkasında durarak, onların çalışmalarını takdir eden ve destekleyen bir lider olarak, çalışanlarına olan güvenini ortaya koydu. “Ya işinizi doğru yapın, ya da okuduğunuzu anlayın ya da sorun!” şeklindeki ifadeleri, belediye yönetiminde şeffaflık ve doğruluk ilkelerinin önemine vurgu yaptı.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Haziran Ayı İkinci Birleşimi’nde yaptığı konuşmalarla, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Belediye personeline olan güvenini ifade eden Akın, Balıkesir’in geleceği için hep birlikte çalışmanın önemine dikkat çekti. “El birliğiyle kimseyi ayırmadan hep beraber inşallah bunu daha da büyütmeyi istiyoruz” diyerek, Balıkesir’in hak ettiği noktaya ulaşması için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Ömer Faruk ALA

DİĞER VİDEOLAR