Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAGİAD ÜYELERİ BALOSB’Yİ ZİYARET ETTİ

Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği (BAGİAD) üyelerinden oluşan 60 kişilik bir heyet Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde çeşitli fabrika gezilerinin yanı sıra BALOSB’nin Genişleme Bölgesi’ni ziyaret etti.

Balıkesir Genç İş İnsanları

BAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mert Kurşun ve yönetimin eşliğindeki üyeler; Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Müdürlüğü, Gümrük İşletme Müdürlüğü, Yarış Kabin A.Ş, Beksan Çivi A.Ş, Bekkiler A.Ş ve BALOSB’ nin genişleme alanındaki son duruma ilişkin gezi düzenledi.

NAZMİ YARIŞ ZİYARETÇİLERLE BULUŞTU

Geziye ilk olarak Yarış Kabin A.Ş.’den başlanarak 15’er kişilik gruplar halinde üretim sahası gezildi. Yarış Kabin A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Yarış ile Yönetim Kurulu Üyeleri Şeyma Yarış ve Şirin Yarış Marmaralı’nın da eşlik ettiği ve yaklaşık bir saatlik süren teknik gezide üretim müdürleri tarafından BAGİAD üyelerine; üretim hattında yer alan başlangıç noktasından itibaren bitiş kısmına kadar, insan gücüyle birlikte makinalar üzerinde devam eden sürekli ve sistemsel seri üretim hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılırken, üyelerin de sorularıyla yeni ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgiler aldılar.

BALOSB - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

ÇALIŞMALAR YAKINDAN İNCELENDİ

Ziyaretin ikinci kısmında ise BALOSB Müdürü Akın Ünal’dan OSB çalışmaları ile genişleme alanındaki çalışmalar ve son durum hakkında bilgilendirilen BAGİAD üyelerine ziyaretin bir bölümünde ise Gümrük İşletme Müdürü Ersin Keleş eşlik ederek BALOSB’de bulunan Gümrük Müdürlüğü hakkında bilgilendirmede bulundu. Son olarak Beksan Çivi A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Emre Bekki ile Bekkiler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ecesu Bekki’nin eşliğinde fabrikalarının çalışma prensibi ve gelecek hedefleri hakkında detaylı bilgiler alınarak üretim alanı gezildi.

YARIS KABIN 2 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

 “VERİMLİ BİR GEZİ OLDU”

BAGİAD üyeleri tarafından yoğun ilgi ve dikkatle takip edilen gezinin ardından memnuniyetini dile getiren Başkan Mert Kurşun; “Bizleri ağırladıkları için Yarış Kabin A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Yarış ve Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Müdürü Akın Ünal başta olmak üzere emeği geçen herkese derneğimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum”dedi. Tüm ziyaretlerin ardından BAGİAD üyeleri BALOSB Müdürü Akın Ünal ile akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Ömer Faruk ALA