Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YÜREĞİL HALKININ HAYALİ GERÇEK OLUYOR

Sındırgı ilçesi Yüreğil Mahallesi’nde yapımı planlanan Sindel Göleti için çalışmalar hızla ilerliyor. Gölet inşaatında görev alacak işçilerin konaklama ihtiyacını karşılamak üzere yeni yerler inşa ediliyor.

Sındırgı ilçesi Yüreğil Mahallesi'nde

Müteahhit firma, gölet yapımı için gerekli olan iş makinelerinin sevkiyatına bir veya iki hafta içinde başlayacaklarını müjdeledi. Bu kapsamda, işçilerin konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilecekleri yerlerin hazırlıkları da tamamlanmak üzere.

Sindel Göleti’nin yapımıyla ilgili olarak mahalle sakinlerini ziyaret eden bir ekip, konut yapımıyla uğraşan işçilere moral ziyaretinde bulundu. Yüreğil Mahallesi sakinlerinin uzun zamandır beklediği Sindel Göleti’nin hayata geçirilmesi çiftçilere yeni sulama imkanları sağlayacak ve tarım faaliyetlerini destekleyecek.

 

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, yaptığı açıklamada, “Sindel Göleti’nin yapımıyla birlikte çiftçilerimize yeni bir umut ve olanaklar sunmayı hedefliyoruz. Tarımın gelişmesine katkı sağlayacak bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. Mehmet DEMİREL