Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YEŞİLAY İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

Balıkesir Kent Konseyi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Yeşilay Balıkesir Şube Başkanlığı Şubat Ayı Toplantısı, katılımcılara çeşitli konularda derinlemesine bir görüş alışverişi fırsatı sundu. Toplantıda, gençlik projelerinden akran eğitimlerine, geleneksel kampanyalardan kurumsal işbirliklerine kadar geniş bir yelpazede konu başlıkları ele alındı.

Balıkesir Kent Konseyi'nin ev

Yeşilay Balıkesir Şube Başkanı M. Mürşid Canbulat liderliğindeki istişarelerde, Yeşilay Balıkesir Şubesi’nin misyonu doğrultusunda sağlıklı bir toplum için stratejik adımların belirlenmesine odaklanıldı. Bu adımların belirlenmesi, katılımcıların değerli görüşleri ve önerileriyle zenginleştirildi. Toplantının sonunda, taraflar arasında yapılan verimli bilgi ve fikir alışverişinin ardından, Yeşilay Balıkesir Şubesi’nin geleceğe dönük gelişim yol haritası çizildi.

 

Yeşilay Başkanı Mürşid Canbulat, “Bu yol haritası, toplum sağlığını iyileştirmek için etkili ve sürdürülebilir çözümler sunmayı amaçlayan bir kılavuz niteliği taşıyor” şeklinde konuşarak, toplantının önemine vurgu yaptı.

Haber Merkezi