Günümüzde birçok kadın dış görünüşüne çok önem vermekte gerek kıyafet olsun gerekse makyaj kendilerini iyi hissetmek için elinden geleni yapıyorlar ve ayakkabıda bu unsurlardan biri kadın ayakkabılarında da birçok çeşit bulunmakta.

Bence bir kadını tamamlayan şey ayakkabısıdır bir pantolon ve bluz un altına spor ayakkabı giyerseniz rahat ama bir topuklu ayakkabı giyerseniz şık gözükürsünüz ve bu tüm ruh halinize yansıya bilir.

Tabi ki herkes kendine yakıştırdığı ayakkabıyı giymekte özgür ama saatlerce üzerinde duracağımız ayakkabıların güzelliğinden önce rahatlığı önemli ne kadar günümüzde birçok marka çeşitli üretimlerde bulunsa da İnternet üzerinden aldığımız ürünlerin bize ne gibi getirileri olacağını çok iyi düşünmemiz gerek. Bir kadın olarak söylemek isterim ki şıklığa bir o kadar önem versem de rahatlığımdan ise asla vazgeçmem.

Sırf güzel ve şık gözüksün diye saatlerce ayaklarımızı ağrıtacak, hava aldırmayacak, belki de kanatıp yaralara sebep olacak ayakkabılardan kaçınmamız gerek her şey den önce bu hayatta sağlığın önemli olduğunu hatırlatmak isterim.

Saygılarımla.